Zdravotnícky kovový nábytok

Certifikovaný, testovaný a spĺňa bezpečnostné normy EU.

Zdravotnícky kovový nábytok

Vhodný pre vybavenie Vašej ambulancie.

Náš kovový nábytok je certifikovaný, testovaný a spĺňa bezpečnostné normy EU.


Presklenné kovové skrine
Ponúkame Vám preslkenné kovové skrine do Vašej ambulancie, ktoré je možné dodávať aj z nerezovom plechu. Nosnosť jednej police je do 25kg. Možnosť prevedenia s antistatickými koleskami pre ľahšie presúvanie. Presklenné kovové skrine obsahujú nastaviteľné police - posun každých 25mmm. Dvere skríň sú vyrábané z tvrdeného skla a majú uzamykateľné dvierka.

Kancelárske kovové skrine
Ponúkame univerzálne kovové skrine do kancelárií, skladov a dielní, ktoré sa vyznačujú robustnou konštrukciou korpusov. Dvere skríň sú s profilovanými výstuhami na zvýšenie bezpečnosti. Uzamykanie dverí cylindrickýmm zámkom s trojbodovým mechanizmom. Na uzatváracom mechanizme skrine je informatívny ukazovateľ o jej otvorení, či zatvorení. Nosnosť police je 50 kg pri rovnomernom rozložení zaťaženia. Prevedenie v svetlosivej farbe.

Kovové šatníky
Ponúkame viacero typov kovových šatníkov vhodných do škôl, kancelárskych priestorov, zdravotníctva či športových klubov. Vnútorná výbava kovových šatníkov zahŕňa vešiaky, háčiky, závesnú tyč, zrkadlo, policu a vnútorné prepážky. Šatníky obsahujú aj praktické odvetranie a majú možnosť prevedenia aj na kovových nohách. Viac typov zámkov – mechanické, elektronické, na kľúč. Variácia rozmerov a farebných prevedení podľa Vašich predstáv.

Kovové kartotéky
Ponúkame kovové kartotéky na závesné zakladače formátu A4, A5, A6 a B6. Kartotéky obsahujú zábrany proti vypadnutiu zásuviek a zariadenie proti preváženiu, pričom nemožno vysunúť viac zásuviek naraz. Presné teleskopické vedenie s guličkovými ložiskami zabezpečuje ľahký a tichý chod. Karktotéky sú vo viacerých farebných prevedeniach a rozmeroch. Pri niektorých typoch je možnosť kombinácie s dreveným čielkom zásuviek.

Archívne regále
Ponúkame Vám archívne kovové pozinkované regále ideálne na ukladanie Vašich dokumentov či liekov. Regále dodávame v prevedení jednostranné alebo obojstranné s prístupom z oboch strán. Naše kovové regále predstavujú elegantné, prehľadné a cenovo výhodné riešenie zdravotnícky archívov. Na regále v prípade potreby montujeme zadné zavetranie kvôli zvýšeniu pevnosti konštrukcie. Na zabezpečenie bezpečnosti proti zvaleniu regálov, sú kotvené o stenu alebo na vrchu premostené nosníkmi. Celkové rozmery regálu a počet políc na pole sa zvolí podľa Vašich individuálnych požiadaviek.

Kontaktujte nášho odborníka na zdravotnícky nábytok.

Rád Vám na osobnom stretnutí zodpovie všetky otázky a navrhne riešenie.

Projektový manažér
Ing. Martin Kulich
  +421911 440 483
  martin.kulich@rstudio.skSídlo firmy:
Orechová 2053/17
Šaľa 927 01
IČO: 36 283 371
Showroom:
Rybníková 550/14
Trnava 917 01
  033 550 54 82
  rstudio@rstudio.sk

Stále ste sa nerozhodli?
O nás
Referencie
Prečo my?
Ergonómia
Pridajte si nás na našich sieťach a sledujte nás:


Design and coding by Martin Beko. 2017
Nábytok R studio s.r.o.