KUCHYNKA

Navrhneme a vyrobíme Vám kuchynku aj jedáleň

Oddychovú zónu, ktorú ocení každý zamestnanec

Zaujíma ma viacKontakt
viac

3D návrh, výroba, montáž a servis

Kompletná kuchynka, jedáleň a oddychové zóny


Vymyslieť kuchynku, jedáleň alebo inú oddychovú miestnosť tak, aby spĺňala potreby zamestnancov a predstavy zamestnávateľa, je výzvou. V Rstudiu sa na nás môžete obrátiť už v momente, kedy nad oddychovými priestormi ešte len premýšľate. S nami vyriešite všetko na jednom mieste. Realistická vizualizácia vo forme 3D návrhu, vlastná výroba nábytku, precízna montáž zameraná na detaily a dlhodobý ústretový servis Vám ušetria množstvo času a starostí.


Zaujíma ma ako postupujete

Správne usporiadanie nábytku v priestore

Ergonómia a maximálne využitie priestoru kuchynky


Vašu oddychovú miestnosť pre zamestnancov navrhneme tak, aby bol zmysluplne využitý každý milimeter. Správna veľkosť skriniek v kuchynke, dostatočne veľký stôl pre obedové prestávky a pohodlné jedálenské stoličky vytvoria miesto, ktoré bude slúžiť svojmu účelu. Malé priestory, dômyselne ukryté kuchynky alebo rozdelenie veľkých priestorov na menšie oddychové zóny Vám vytvoríme podľa pravidiel správnej ergonómie.


Chcem správnu ergonómiu

Spokojní zamestnanci aj vďaka oddychu

Oddychová zóna, ktorá zvýši produktivitu práce


Kancelárska kuchynka, spoločná jedáleň alebo miestnosť pre oddych sú dôležitou súčasťou pracovných priestorov. Oddychové zóny poskytnú nielen útočisko zamestnancom na neformálne rozhovory, ale dokonca zvyšujú produktivitu práce. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám poradíme najvhodnejšie miesto a rozmiestnenie nábytku do oddychové priestorov tak, aby zapadli do celkového konceptu a dizajnu Vašej spoločnosti.


Taký priestor od Vás chcem

Trendy dizajn pre chvíle odpočinku

Miestnosť na rannú kávu a dobitie si bateriek


Celkový dizajn kancelárskej kuchynky alebo iných spoločných priestorov vytvára príjemnú atmosféru, ktorá by mala v oddychových zónach zavládnuť. K Vašim predstavám sa pridá náš skúsený dizajnér a výsledkom je skutočne miesto, kde si každý zamestnanec rád vypije kávu, strávi prestávku na obed alebo si oddýchne. Pomocou dômyselného návrhu, kvalitného nábytku a doplnkom vytvoríme ideálne miesto pre každého.


Takú kuchynku chcem

Kuchynky, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

ELMONT SLOVAKIA s.r.o.

Spoločnosť z odboru elektrotechniky, činnosť v oblasti elektro a MaR - Šaľa

POVEDALI O NÁS: "Za celkovou spokojnosťou so zariadením našich kancelárskych priestorov stojí Rstudio. Odbornosť, individuálny prístup, originálny nábytkový dizajn, profesionalita vo všetkých smeroch je to, čím sa...


Čítať viac

TZMO Slovakia s. r. o.

Výrobca a dodávateľ hygienických výrobkov, kozmetiky a zdravotníckych pomôcok - Senec

POVEDALI O NÁS: "Vo všeobecnosti musím povedať, že sme boli nadštandardne spokojní s komunikáciou, flexibilitou a všetkým, čo súviselo s realizáciou nášho projektu. Mali ste s nami veľkú trpezlivosť a ja Vám za to...


Čítať viac

Radí Vám naša asistentka showroomuĽUDMILA
BARTOKOVÁ

TIP PRE KUCHYNKU

Kancelárska kuchynka nie je len miestom, kde si môžu zamestnanci uvariť kávu alebo zohriať prinesený obed. Oddychové miestnosti ako kuchynka či jedáleň výrazne zvyšujú produktivitu a efektivitu práce. Ako na to?


Chcem vedieť viac

Potrebujete zariadiť kuchynku?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


033 550 54 82

Napíšte nám


rstudio@rstudio.sk