KANCELÁRIA

Zrealizujeme Vám praktické a funkčné pracovné prostredie

Kanceláriu, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a príjemne

Zaujíma ma viacKontakt
viac

Komplexné služby na jednom mieste

3D návrh, výroba, montáž a servis


Vyriešte všetko u jedného dodávateľa bez akýchkoľvek starostí. Profesionálny 3D návrh kancelárie s dôrazom na funkčnosť a dizajn Vám realisticky zobrazí miesto, kde Vaša práca naberie úplne nový rozmer. Vďaka vlastnej výrobe nábytku premeníme vizualizácie na skutočnosť. Vaša nová kancelária sa stane realitou vo chvíli, keď Vám ju precízne a odborne zmontujeme. Ani tu však nekončíme, pretože dlhodobý servis je tu pre Vás kedykoľvek budete potrebovať.


Zaujíma ma, ako postupujete

Vaša predstava plus naše skúsenosti

Kombinácia, ktorá vytvorí ideálnu kanceláriu


Na začiatok si vypočujeme Vaše požiadavky a pracovné návyky a v spojení s našimi dlhoročnými skúsenosťami Vám vytvoríme funkčnú a praktickú kanceláriu na mieru. Neoddeliteľnou súčasťou každej modernej kancelárie v dnešnej dobe sú dizajnové a technologické doplnky ako 3D logá a elektrické otočné panely, ktorými obohatíme Váš nábytok. Výsledkom je Vaša nová nadčasová kancelária vyhotovená na kľúč.


Chcem modernú kanceláriu

Kancelária, kde je všetko na správnom mieste

Nábytok na mieru a ergonómia priestoru


Kancelársky nábytok z kvalitných materiálov Vám vďaka precíznej výrobe poslúži roky. Stabilný kancelársky stôl, dostatočné úložné priestory a ergonomická kancelárska stolička poskytnú Vašej práci skutočnú oporu. Vďaka ergonómii priestoru vznikne miesto, kde sa budete pohybovať intuitívne a budete mať všetko potrebné po ruke. Využitie denného svetla a správne rozmiestnenie nábytku vytvoria zdravú kanceláriu, kde je všetko na tom správnom mieste.


Chcem pracovať v zdravej kancelárii

Pridaná hodnota, ktorú inde nenájdete

Jedinečný nábytkový dizajn


Vaša ideálna kancelária vznikne práve vďaka tomu, že ju vytvárate spolu s nami. Nábytok tvoríme s rešpektom k Vašim predstavám a požiadavkám a po našej realizácii získate miesto, kde môžete efektívne pracovať. Práve tak vzniká nápaditý nábytkový dizajn, ktorý zapôsobí na každého, kto vstúpi do Vašej kancelárie. A v nás získate partnera, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť, či už potrebujete doplniť jednu skrinku alebo zariadiť novú kanceláriu na mieru.


Zaujíma ma viac o servise

Otvorený priestor, kde sa nik navzájom neruší

Zdieľaná kancelária s oázami pokoja a ticha


Neodopierajte si výhody open office kancelárie z dôvodu nadmerného hluku. Poradíme Vám, ako správna akustika vyrieši všetky neželané zvuky a nepríjemný šum počas práce. Použitím vhodných materiálov a doplnkov môžete využiť potenciál otvorenej kancelárie naplno. Variabilné akustické paravany, efektné panely na stenu alebo strop a trendy odhlučnené búdky poskytnú dostatok ticha v zdieľanej kancelárii, kedykoľvek to zamestnanci potrebujú.


To je kombinácia, ktorú potrebujem

Kancelárie, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Kardiocentrum Nitra s.r.o.

Neštátna špecializovaná nemocnica - Nitra

POVEDALI O NÁS: "Naša spolupráca s Rstudio spočívala v navrhnutí interiérového prevedenia a zariadenia novej dostavby budovy Kardiocentra Nitra, a to najmä administratívnych, rokovacích, vyšetrovacích a jedálenských...


Čítať viac

Schindler Eskalátory s.r.o.

Výroba eskalátorov - Dunajská Streda

POVEDALI O NÁS: "Navrhli a vyrobili nám moderné kancelárske pracoviská s premyslenou dispozíciou a dôrazom na funkčné využitie priestoru a sedenia. Sme maximálne spokojní s kvalitou nábytku, s precízne prepracovanými...


Čítať viac

Radí Vám naša projektová manažérkaJANA
FARKAŠOVÁ

TIP PRE KANCELÁRIU

Aby bol nábytok v kancelárii správne rozmiestnený, treba zohľadniť niekoľko základných pravidiel ergonómie. Jedným z nich je umiestnenie stola voči dverám, oknu a iným objektom v miestnosti. Je ten Váš na vhodnom mieste?


Chcem vedieť viac

Potrebujete zariadiť kanceláriu?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


033 550 54 82

Napíšte nám


rstudio@rstudio.sk