Naša firma

Tak toto sme my

Naša firma

Naša firma sa zaoberá plánovaním, návrhom a realizovaním kancelárskych, zdravotníckych a súkromných interiérov už viac ako 20 rokov. Ponúkame Vám kompletný servis od profesionálneho návrhu Vášho nového interiéru až po jeho realizáciu. Svojim klientom ponúkame vždy individuálne a funkčné riešenia šité na mieru, pričom sa zameriavame na nadčasový dizajn a sledujeme najnovšie trendy s ohľadom na ergonómiu priestoru. Vaša radosť a spokojnosť s výsledkom je u nás na prvom mieste.

Naše pôsobenie

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Od tejto doby sme postupne získali bohaté skúsenosti a naša ponuka sa stále rozširuje, pričom prihliadame na požiadavky zákazníkov. Veľkému množstvu našich klientov sme už vytvorili jedinečné riešenia interiérov, kde sa im vďaka účelnému rozmiestneniu nábytku pracuje pohodlne a žije príjemne.

Nič nie je nemožné

Navrhujeme a vyrábame nábytok na zákazku – akékoľvek priania zákazníka vieme uspokojiť. U nás nepoznáme výraz nedá sa. Všetko je možné, vieme čokoľvek zkombinovať a vyriešiť všetky detaily k Vašej spokojnosti. Prepájame jednotlivé časti interiéru, riešime celkovú farebnosť priestoru – vytvárame a realizujeme kompletný dizajn interiérov na mieru s ohľadom na všetky maličkosti.


Pozrite si naše realizácie

"Veríme, že ak sa stanete našim zákazníkom, dokážeme spolu s Vami vytvoriť jedinečné a účelné prostredie pre Váš život a Vašu prácu. Prostredie, ktoré bude nie len atraktívne z hľadiska dizajnu, ale tiež kvalitné z hľadiska praktického využitia. To všetko vždy s dôrazom na správnu ergonómiu a so zameraním aj na ten najmenší detail.“Máte nejaké otázky? Nezáväzne nám napíšte.


Sídlo firmy:
Orechová 2053/17
Šaľa 927 01
IČO: 36 283 371
Showroom:
Rybníková 550/14
Trnava 917 01
  033 550 54 82
  rstudio@rstudio.sk

Stále ste sa nerozhodli?
O nás
Referencie
Prečo my?
Ergonómia
Pridajte si nás na našich sieťach a sledujte nás:


Design and coding by Martin Beko. 2017
Nábytok R studio s.r.o.