Blog

Prečítajte si naše tipy a rady


Archív

Na facebooku je nás už 3000. Ďakujeme!

Tento týždeň sme mali malú oslavu :) Na našej facebookovej stránke sme dosiahli úžasnú hranicu 3000 fanúšikov a veľmi sa z toho tešíme. AKO POĎAKOVANIE sme pre Vás pripravili ŠPECIÁLNU ZĽAVU 50 % na obľúbenú ergonomickú stoličku v modrom prevedení. Pôvodná cena stoličky bola 100 € s DPH a teraz ju naši fanúšikovia mohli získať presne za polovicu, za 50 € s DPH.

...viac

Pozývame Vás k nám do showroomu

Chceli by ste vedieť aký nábytok a stoličky si môžete pozrieť a vyskúšať v našom showroome? Pozývame Vás na krátku video prehliadku toho, na čo sa môžete u nás tešiť a okrem iného sa dozviete aj aké sú výhody a prednosti nášho nábytku z vlastnej výroby.

...viac


Opäť sme súťažili o super cenu - 3D návrh

Po poslednej úspešnej súťaži o ergonomickú kancelársku stoličku Calypso na našej facebookovej stránke Rstudio interiérový dizajn a nábytok, sme pre našich fanúšikov opäť vymysleli novú zaujímavú súťaž, ktorá sa vyhodnocovala v júni. Výhra v súťaži bola 3D profesionálny návrh interiéru jednej miestnosti podľa Vašich požiadaviek zdarma.

...viac

Zmodernizované lavice v čakárňach našich nemocníc vďaka R studio

Spoločnosť Svet zdravia nás oslovila s realizáciou generálnej výmeny lavičiek vo všetkých sedemnástich nemocniciach v jej sieti po celom Slovensku. Projekt nových lavičiek vznikol na základe iniciatívy Pekná nemocnica, v rámci ktorej zamestnanci nemocníc navrhli takéto zlepšenie na zútulnenie priestorov nemocničných oddelení a ambulancií.

...viac

Ako sa u nás súťažilo o kvalitnú ergonomickú stoličku

V apríli 2017 sme pre našich fanúšikov na našej Rstudio fb stránke pripravili súťaž o obľúbenú ergonomickú stoličku Calypso vo farbe podľa vlastného výberu. Súťaž sa stretla s obrovským záujmom a tešili sme sa Vašej veľkej účasti.

...viac

Máte nejaké otázky? Nezáväzne nám napíšte.


Sídlo firmy:
Orechová 2053/17
Šaľa 927 01
IČO: 36 283 371
Showroom:
Rybníková 550/14
Trnava 917 01
  033 550 54 82
  rstudio@rstudio.sk

Stále ste sa nerozhodli?
O nás
Referencie
Prečo my?
Ergonómia
Pridajte si nás na našich sieťach a sledujte nás:


Design and coding by Martin Beko. 2017
Nábytok R studio s.r.o.