Manažérsky kancelársky nábytok

Vy rozumiete Vašej práci, my nábytku vo Vašej kancelárii.

Manažérsky kancelársky nábytok

Prirodzenost, nadčasová elegancia a nezameniteľný vzhľad.

Manažérsky nábytok je vyššia kategória kancelárskeho nábytku, ktorá je špecifická moderným dizajnom, čistými líniami, masívnym dojmom, prísnymi geometrickými tvarmi a veľkorysým pracovným priestorom. Ponúkame stoly, skrine a kontajnery, ktoré vytvoria vo Vašich reprezentatívnych priestoroch elegantné a príjemné prostredie pre Vašu náročnú prácu. Možnosť aplikácie kože alebo skla, nábytku dodávajú osobitý a nadčasový vzhľad s puncom luxuxu a prestíže.

Štandardné rozmery manažérskeho nábytku vieme prispôsobiť na mieru Vašim individuálnym požiadavkám.

Prvky manažérskeho nábytku

priestranné pracovné stoly ponúkajú široké možnosti na individuálne vyjadrenie výsledného vzhľadu manažérskej kancelárie. Závisí len na Vás, či sa Vám z našej ponuky viac zapáčia manažérske stoly s charakteristickou bočnou rámovou konštrukciou alebo viac inklinujete k modernému minimalistnickému dizajnu. Stolové nohy sú pri každom type stola prepojené diskrétnou priečkou, ktorá zabezpečuje dostatok súkromia.
k stolom ponúkame uzamykateľné kontajnery v rôznych prevedeniach, ktoré ladia k charakterisktickým črtám každej rady. Praktickou súčasťou vrchnej zásuvky je prehľadný organizér. Kontajnery sú vybavené centrálnym uzamykaním. Stačí zamknúť jednu zásuvku a súčasne tak uzamknete aj všetky ostatné. Vďaka integrovanému systému STOP CONTROL v mechanizme kontajnera sa nemusíte báť jeho prevrhnutia. Pri otvorení jednej zásuvky sa ostatné zásuvky automaticky zablokujú.
robustné skrine do manažérskych kancelárií sú charakterizované rovnakou masívnosťou a rámovou konštrukciou ako stoly. Skrine su navrhnuté s dôrazom na funkčnosť, stabilitu a variabilitu uložného priestoru. Základná výška úložného priestoru je prispôsobená výške štandardného šanóna. Police skríň sú polohovateľné, čím sa zabezpečuje variabilita úložného priestoru. Z hľadiska bezpečnosti nábytku a bezpečnostných noriem, sú police zabezpečené proti náhodnému vysunutiu.

Detaily:

 • dosky manažérskych stolov sú v 36 mm hrúbke
 • 2 mm ABS hrana chráni nábytok pred poškodením
 • stabilita stolov zabezpečená pomocou priečnej dosky
 • skryté vedenie kabeláže pod pracovnou doskou
 • rektifikácia na dorovnanie výšky stolov aj skríň
 • pohľadový chrbát skríň na použitie v priestore
 • certifikované a testované materiály a kovania
 • Prevedenia:

  Nábytok ponúkame v rôznych farebných prevedeniach.

  Prepojenie prevedenia dezénu dreva s voliteľnými obkladovými panelmi z pravej kože alebo skla dodávajú nábytku osobitý a nadčasový vzhľad s puncom luxusu a prestíže.  Ponúkame viacero typov dizajnu manažérskeho nábytku, ktorý dodá nadčasový a luxusný dizajn do Vašich reprezentatívnych interiérov.

  Pozrite si našu galériu manažérskeho nábytku a vyberte si dizajn, ktorý sa Vám najviac páči.


  Nechajte sa inšpirovať našou galériou manažérskeho kancelárskeho nábytku

  

  Máte nejaké otázky? Nezáväzne nám napíšte.
  

  Sídlo firmy:
  Orechová 2053/17
  Šaľa 927 01
  IČO: 36 283 371
  Showroom:
  Rybníková 550/14
  Trnava 917 01
    033 550 54 82
    rstudio@rstudio.sk

  Stále ste sa nerozhodli?
  O nás
  Referencie
  Prečo my?
  Ergonómia
  Pridajte si nás na našich sieťach a sledujte nás:


  Design and coding by Martin Beko. 2017
  Nábytok R studio s.r.o.