Návrhy nábytku na mieru

Prezrite si naše profesionálne 3D návrhy

Interiérový dizajn

Neviete si predstaviť ako bude vyzerať Vaše nové bývanie či pracovné prostredie? Potrebujete poradiť s dispozíciou nábytku a so správnou ergonómiou priestoru?

Obráťte sa na nás a radi Vám s tým pomôžeme.

Nábytok na mieru Vám profesionálne navrhneme a aj vyrobíme.

Navrhujeme interiérový dizajn a ergonomické priestory, ktorými pomáhame našim klientom zlepšiť a zjednodušiť ich životy pri bežných každodenných činnostiach. Tvoríme originálny dizajn šitý na mieru, ktorý nie je len moderný a ergonomický, ale hlavne praktický. Naše projekty interiérov navrhujeme tak, aby boli do posledného detailu jedinečnými dielami - či ide o rekonštrukciu malého bytu, návrh kancelárie, projekt viacposchodovej rodinnej vily alebo o návrh interiéru kompletných firemných priestorov. Na prvom mieste je u nás Vaša radosť a spokojnosť s novým interiérom.

INFORMÁCIE O CENE PROJEKTU

Vieme, že rozhodovať sa o tom, ako bude vyzerať miesto, kde strávime svoj život, či už je to náš domov alebo práca, nie je vôbec jednoduchá úloha. Je to veľká časová aj finančná investícia a každý detail bude vo výsledku ovplyvňovať Váš každodenný život a náladu. Preto budeme poctení, ak si vyberiete pre túto dôležitú úlohu práve nás a veľmi radi Vám na základe našich dlhoročných skúseností poradíme a pomôžeme vytvoriť interiér podľa Vašich predstáv. Ukážeme Vám vopred ako bude vyzerať Vaše nové bývanie či pracovné prostredie realistickými vizualizáciami a vyhneme sa tak sklamaniu z nesplnenia Vašich predstáv.

Čo ponúkame?

Realistické samostatné pohľady na navrhnutý interiér z viacerých uhlov pohľadov a úrovní priestoru. Pre čo najlepšiu predstavu ponúkame nie len denné, ale aj reálne nočné pohľady s navrhnutým osvetlením.
„Pohľady zhora“ sú dôležitou súčasťou našej ponuky. Vďaka nim vieme najlepšie zhodnotiť najvhodnejšie možnosti umiestnenia nábytku a ostatných prvkov z hľadiska správneho nastavenia prechodových zón a ergonómie priestoru.
Spracujeme Vám pohľady na jednotlivé navrhnuté prvky nábytku v reálnej mierke so všetkými rozmermi ako hĺbka, šírka a výška.
Čierno-biele technické pôdorysy s rozmermi nábytku a prechodových zón sú základom všetkých návrhov a neodmysliteľnou súčasťou nášho výstupu.
Viete si predstaviť, že si prehliadnete vopred celý Váš nový interiér do úplných detailov zo všetkých uhlov? Budete sa cítiť akoby ste tam už reálne boli a prechádzali sa po všetkých miestnostiach. To všetko s našou 360 stupňovou prehliadkou priestoru.
UKAZKA PREHLIADKY

Ako postupujeme?

Spolupracujeme so zákazníkmi prostredníctvom osobného stretnutia, telefonicky alebo emailom. Preferujeme osobné stretnutia v našom showroome, keďže pri osobnej konzultácii vieme lepšie vysvetliť všetky možnosti a prejsť si detailne Vaše požiadavky. V prípade, že nie je možná osobná konzultácia, nie je to pre nás problém a prispôsobíme sa Vám.
Najdôležitejší bod, na ktorom si dávame obzvlášť záležať. Dopodrobna si prejdeme všetky Vaše potreby a predstavy o novom interiéri. Správnymi otázkami dostaneme od Vás všetky dôležité odpovede, na základe ktorých vieme často už na prvý krát vytvoriť návrh, s ktorým budete spokojný.
Návrhy Vám spracujeme v tej najlepšej možnej dispozícii a prevedení podľa zadaných požiadaviek. V prípade, že priestor poskytuje viac praktických možností, radi Vám spracujeme aj viac alternatív.
Po Vašom preštudovaní prvých návrhov a opätovnej konzultácii zapracujeme úpravy podľa Vašich požiadaviek do finálneho riešenia. Všetky úpravy sú v cene projektu, ktorú si dohodneme vopred. U nás sa Vám nestane, že cena sa bude v priebehu spolupráce navyšovať.
Realizujeme projekty komplexne, teda až po dodanie, montáž nábytku a celkové dokončenie priestoru. Máme vlastnú profesionálnu výrobu nábytku, v ktorej realizujeme návrhy do poslednej bodky. Po schválení finálnych návrhov Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku na nábytok. V prípade našej realizácie sa časť ceny návrhu odčíta dohodou (v závislosti od veľkosti projektu).

Kancelárske interiéry

Byty a domy

"Navrhovanie je náš život a veľmi nás to baví, preto budeme radi ak sa nám ozvete a spolu vytvoríme interiér Vašich snov."


Kontaktujte nášho interiérového dizajnéra


Interiérový dizajnér
Ing. Martin Beko
  +421911 033 892
  martinbeko@rstudio.skSídlo firmy:
Orechová 2053/17
Šaľa 927 01
IČO: 36 283 371
Showroom:
Rybníková 550/14
Trnava 917 01
  033 550 54 82
  rstudio@rstudio.sk

Stále ste sa nerozhodli?
O nás
Referencie
Prečo my?
Ergonómia
Pridajte si nás na našich sieťach a sledujte nás:


Design and coding by Martin Beko. 2017
Nábytok R studio s.r.o.