Doplnky

Účelne a prakticky dotvoria Váš interiér

Doplnky

Ponúkame Vám viacero komponentov v rámci kancelárskych doplnkov, ktoré pomáhajú dotvoriť praktické a účelné kancelárske interiéry:

Vešiaky
Vešiaky sú neodmysliteľným pomocníkom v každej kancelárii. Klasické kancelárske vešiaky majú dobrú stabilitu, ktorú zaisťuje masívna ťažká základňa z pravého mramoru. Máme v ponuke aj prevedenie vešiakov s praktickým odkladacím priestorom na mokré dáždniky.
Zásuvkové panely VAULT
VAULT prináša elegantné riešenie pre použitie elektrických, dátových a AV prípojných bodov presne tam, kde ich práve potrebujete. Je tak ideálnym doplnkom na zabudovanie do konferenčných, rokovacích aj pracovných stolov a ponúka využitie v kanceláriách aj v kuchyniach. Máme v ponuke dva typy panelov – mechanicky výklopné a elektricky otočné panely.
Magnetické tabule
Potrebujete mať na očiach rôzne odkazy a pripomienky? Magnetické tabule sú praktickým a dizajnovo vydareným pomocníkom. Môžete na ne písať, kresliť alebo len ukradať poznámky. Magnetický povrch tabúľ v lakovanom prevedení, vypaľovaný pri 250 stupňoch je veľmi odolný a trvanlivý. Súčasťou balenia sú aj 3 magnety a fixky.
Ceduľky na dvere
Vďaka menovkám na dvere zabezpečíte prehľadný orientačný systém vo vnútorných priestoroch Vašich kancelárií, úradu, školy či nemocnice. Krycia fólia je veľmi odolná a absorbuje svetelné odlesky, čo zaručuje výbornú čitateľnosť menovky. Ceduľky majú elegantné hliníkové lišty a sú v ponuke vo viacerých rozmeroch.
Držiaky na PC
Ponúkame dva typy elegantných držiakov na PC. PC MOBIL – držiak, ktorý zabezpečuje neustálu mobilitu počítačovej jednotky. PC HOLDER – držiak na PC, ktorý sa montuje k pracovnej doske stola a je nastaviteľný v troch osiach.
Pohyblivá opierka pod nohy
Pohyblivá opierka je ergonomický pomocník pri sedení v kancelárii. Medzi hlavné výhody jej používania patrí uvoľnenie svalov, znižovanie napätia a únavy nôh, chrbta a krku. Vďaka nastaviteľnej výške a uhlu sklonu opierky je vhodná pre všetkých pracovníkov so sedavým zamestnaním. Napomáha udržaniu správnej polohy tela pri sedení a jej protišmykový povrch zabezpečuje bezpečené sedenie.
Podložka pod stoličku
Podložka pod stoličku je nenápadná, ale účinná ochrana pred poškodením Vašej podlahovej krytiny. Máme v ponuke typy, ktoré sú vhodné na kobercové krytiny aj na plávajúce podlahy. Chráni podlahovú krytinu pred poškodením, poškriabaním a znečistením. Spodná strana podložky obsahuje protišmykovú vrstvu, ktorá obmedzuje pohyb podložky.Máte nejaké otázky? Nezáväzne nám napíšte.


Sídlo firmy:
Orechová 2053/17
Šaľa 927 01
IČO: 36 283 371
Showroom:
Rybníková 550/14
Trnava 917 01
  033 550 54 82
  rstudio@rstudio.sk

Stále ste sa nerozhodli?
O nás
Referencie
Prečo my?
Ergonómia
Pridajte si nás na našich sieťach a sledujte nás:


Design and coding by Martin Beko. 2017
Nábytok R studio s.r.o.