Interiérový dizajn
bytov a domov

Navrhneme a zariadime aj Vaše vysnívané bývanie

Kvalitný nábytok na mieru, ktorý má štýl

Zaujíma ma viacKontakt
viac

OD NÁVRHU PO KONEČNÚ REALIZÁCIU

Interiérový dizajn a výroba nábytku po posledný detail


Spojením Vašich predstáv a našich skúseností vznikne nové zariadenie Vášho interiéru, ktoré Vám predstavíme v realistickom 3D návrhu od nášho skúseného dizajnéra. Sústredíme sa na detaily, na ktorých nám záleží a s pomocou profesionálnych strojov v našej výrobe Vám vyhotovíme nábytok na mieru s presnosťou na centimetre. Na záver si dohodneme termín montáže, ktorý Vám vyhovuje, a šikovné ruky našich technikov zostavia všetko na to správne miesto. Spoľahlivý dodávateľ, to je aj ústretový servis. Ten Vám v Rstudiu poskytneme dokonca aj po záručnej lehote.


CHCEM VEDIEŤ VIAC

OVERENÁ KVALITA, ZA KTOROU STOJA ROKY SKÚSENOSTÍ

Kvalitný nábytok na mieru a neobmedzené možnosti


Zariadenie bytu alebo domu na kľúč v našej réžii, to nie je len jedinečný interiérový dizajn. Pri výrobe nábytku sa spoliehame na tých najlepších dodávateľov komponentov, ktorý súčasný trh ponúka. Kvalitný materiál na nábytok na mieru od značiek Egger, Kronospan a Kaindl a kovanie s doživotnou zárukou Blum a Hettich sú tou správnou kombináciou, ktorá vďaka našej realizácii premení Vaše predstavy o vysnívanom nábytku na skutočnosť. Pri výbere z množstva farieb a dekorov Vám radi poradíme tak, aby ladilo všetko do poslednej bodky.


CHCEM KVALITNÝ NÁBYTOK NA MIERU

KOMPLETNÉ ZARIADENIE INTERIÉRU

Nábytok do celého domu či bytu


Preneste svoje predstavy do reality a s našou pomocou získajte interiér, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad. Nábytok do predsiene s dostatkom úložného priestoru, trendy zariadenie obývačky s domácou atmosférou, kuchyňa na mieru, kde každé jedlo zrazu dostane tú správnu príchuť alebo nábytok do spálne či detskej izby s dizajnom podľa Vašich predstáv. Radi navrhujeme a realizujeme interiéry bytov a domov, ktoré sa razom premenia na vytúžený domov.


TO JE DOMOV, PO AKOM TÚŽIM

KEĎ JE VŠETKO NA TOM SPRÁVNOM MIESTE

Kľúčová ergonómia priestoru


Aj interiérový dizajn a návrhy bytov a domov majú svoje pravidlá. Vďaka nim vznikne priestor, kde má každý kúsok nábytku svoje pravé miesto. Dostatok denného svetla, správna kombinácia toho umelého, prechodové zóny na vhodných miestach a efektívne rozloženie nábytku. To všetko sú podstatné detaily, ktoré využívame pri každom návrhu. Zdravá ergonómia priestoru, príjemná atmosféra, dokonale zladený interiér a pocit domova. To je cieľ, s akým radi zariadime aj Vaše bývanie.


TAKÉ BÝVANIE CHCEM

Radí Vám náš projektový manažérIng.
MARTIN
BEKO

TIP PRE INTERIÉR

Zariadiť interiér otvoreného priestoru tak, aby ste sa cítili príjemne, nie je ľahké. Vhodné osvetlenie a rozdelenie na zóny Vám v tom pomôžu. O tom, ako zariadiť obývačku spojenú s kuchyňou, vieme toho omnoho viac.


Chcem vedieť viac

Potrebujete zariadiť Váš interiér?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


033 550 54 82

Napíšte nám


rstudio@rstudio.sk