Blog

Prečítajte si naše tipy a radyNašu spoločnosť nedávno oslovila organizácia Svet zdravia so žiadosťou o pomoc pri realizácii generálnej výmeny lavíc do čakární v štrnástich nemocniciach v jej sieti po celom Slovensku.


Vízia nových lavíc vznikla na základe iniciatívy projektu Pekná nemocnica, v rámci ktorej zamestnanci nemocníc navrhli takéto zlepšenie na zútulnenie priestorov nemocničných oddelení a ambulancií. Táto idea nás veľmi nadchla a radi sme sa do projektu na zlepšenie a zmodernizovanie podmienok v našich nemocniciach zapojili. V prvom rade sme radi, že aspoň takto sme mohli prispieť k pohode pacientov a pomohli sme zlepšiť ich nie vždy príjemný pocit pri čakaní na vyšetrenie.

Poznáme to predsa všetci. Ako sa cítime pri čakaní na vyšetrenie a ako to na nás vplýva?

Zdĺhavé a únavné čakanie na vyšetrenie u lekára v nemocnici pozná asi každý z nás. Niekedy pri troche šťastia čakáme iba pár minút, avšak občas sa nekonečné čakanie predĺži dokonca na hodiny. A aký je stav sedenia v čakárňach nemocníc? Miesto, ktoré by malo aspoň trochu zmierniť náš stres a strach z choroby, v nás vyvoláva ešte horšie pocity. Dotrhané, zničené, popísané stoličky, na ktoré sa človek miestami až bojí sadnúť. Jednoducho hrôza z hororu.

zdroj: pluska.sk

Toto všetko je už ale našťastie minulosťou :)

Vďaka našej úzkej splupráci so Svetom zdravia sa postupne začalo kompletné dodávanie nových a moderných lavíc do čakární nemocníc po celom Slovensku. K dnešnému dňu sme dodali viac ako 1500 lavíc s vyše 5000 pohodlnými miestami na sedenie. Generálna výmena lavíc priniesla nový štandard v čakárňach a spríjemňuje pacientom ich čakanie na vyšetrenie. Lavice majú kvalitné ergonomické sedadlá, sú odolné voči poškodeniu a vyznačujú sa jednoduchou hygienickou údržbou.

Novým laviciam v čakárňach sa teší týchto 14 nemocníc na Slovensku v sieti Svet zdravia:


Spokojní zamestnanci na nových moderných laviciach v nemocničných čakárňach:

zdroj: svetzdravia.com

V prípade, že máte záujem o naše lavice do čakárne aj Vy, viac info sa dozviete na našej webovej stránke www.rlavice.sk

Kontaktujte nás a radi spríjemníme čakanie na vyšetrenia aj Vašim pacientom :)

Tím Nábytok R studio s.r.o.

 Máte nejaké otázky? Nezáväzne nám napíšte.


Sídlo firmy:
Orechová 2053/17
Šaľa 927 01
IČO: 36 283 371
Showroom:
Rybníková 550/14
Trnava 917 01
  033 550 54 82
  rstudio@rstudio.sk

Stále ste sa nerozhodli?
O nás
Referencie
Prečo my?
Ergonómia
Pridajte si nás na našich sieťach a sledujte nás:


Design and coding by Martin Beko. 2017
Nábytok R studio s.r.o.