Blog

Prečítajte si naše tipy a rady


Na facebooku je nás už 3000. Ďakujeme!


VEĽKÉ ĎAKUJEM PATRÍ VÁM - všetkým našim skvelým fanúšikom. Na facebooku sme dosiahli úžasnú hranicu 3000 likov a tento počet neustále rastie.

Tento týždeň sme mali malú oslavu :) Na našej facebookovej stránke sme dosiahli úžasnú hranicu 3000 fanúšikov a veľmi sa z toho tešíme. AKO POĎAKOVANIE sme pre Vás pripravili ŠPECIÁLNU ZĽAVU 50 % na obľúbenú ergonomickú stoličku v modrom prevedení. Pôvodná cena stoličky bola 100 € s DPH a teraz ju naši fanúšikovia mohli získať presne za polovicu, za 50 € s DPH. Prví traja záujemcovia získali stoličku za túto špeciálnu cenu. Stačilo uviesť kód pri objednávke a automaticky bola zľava udelená.

Pretože si vážime Váš záujem a dôveru, máme pre Vás do budúcna už teraz pripravené ako veľké poďakovania ďalšie zaujímavé akcie, novinky či súťaže a ceny.

Sledujte nás :)

Tento úspech nás motivuje k tomu aby sme ešte viac pracovali na Vašej spokojnosti. Našim cieľom je ponúknuť Vám tie najlepšie a najkvalitnejšie služby a veríme, že tento miľník je jeden z dôkazov toho, že sme na správnej ceste. Aj tým z Vás, ktorí nemajú účet na facebooku, ale stali ste sa našimi zákazníkmi alebo nás kontaktovali, patrí jedno veľké ďakujem za Vašu dôveru. Vynakladáme úsilie na to, čo robíme a Vaše uznanie znamená pre nás svet, či už ide o našu FB stránku, náš instagram, náš youtube kanál, náš google kanál, či každý jeden mail alebo telefonát od Vás. To najlepšie ešte len príde a sľubujeme stále viac a viac nových služieb a produktov k Vašej spokojnosti.

Pridajte si nás aj na ostatných našich sieťach a sledujte nás:

Pravidelne Vám prinášame nové inšpirácie, články, súťaže, novinky a mnoho iného.
 

 Máte nejaké otázky? Nezáväzne nám napíšte.


Sídlo firmy:
Orechová 2053/17
Šaľa 927 01
IČO: 36 283 371
Showroom:
Rybníková 550/14
Trnava 917 01
  033 550 54 82
  rstudio@rstudio.sk

Stále ste sa nerozhodli?
O nás
Referencie
Prečo my?
Ergonómia
Pridajte si nás na našich sieťach a sledujte nás:


Design and coding by Martin Beko. 2017
Nábytok R studio s.r.o.