Blog

Prečítajte si naše tipy a rady


Archív

Ako vyriešiť hluk v OPEN OFFICE kancelárii

Moderná kancelária. To je miesto, kde sa človek príjemne cíti a efektívne pracuje. Jedným z príkladov je čoraz obľúbenejšia open office kancelária. Prečo je tomu tak, si môžete prečítať v článku na našom blogu.

...viac

Otvorená kancelária. Toto sú výhody OPEN SPACE OFFICE

Otvorená kancelária - open space office je riešenie, ktoré mení pohľad na klasické kancelárske priestory. Ak práve premýšľate nad tým, ako oživiť kancelárske priestory alebo zariaďujete nové, je tento článok určený presne pre vás.  

...viac

Moderná kancelária? 5 tipov, ako usporiadať kancelársky nábytok účinne a trendy

Moderná kancelária nie je módnou záležitosťou či výmyslom dizajnérskych firiem. Jej účelom je zvýšiť efektivitu práce a vniesť do kancelárskeho stereotypu dôvod, prečo ísť do práce s chuťou. Ako však modernú kanceláriu docieliť? Ak premýšľate nad tým, ako usporiadať nábytok v kancelárii alebo cítite, že tá stará by potrebovala zmenu, nechajte sa inšpirovať nasledujúcim článkom. 

...viac

Na facebooku je nás už 3000. Ďakujeme!

Tento týždeň sme mali malú oslavu :) Na našej facebookovej stránke sme dosiahli úžasnú hranicu 3000 fanúšikov a veľmi sa z toho tešíme. AKO POĎAKOVANIE sme pre Vás pripravili ŠPECIÁLNU ZĽAVU 50 % na obľúbenú ergonomickú stoličku v modrom prevedení. Pôvodná cena stoličky bola 100 € s DPH a teraz ju naši fanúšikovia mohli získať presne za polovicu, za 50 € s DPH.

...viac

Pozývame Vás k nám do showroomu

Chceli by ste vedieť aký nábytok a stoličky si môžete pozrieť a vyskúšať v našom showroome? Pozývame Vás na krátku video prehliadku toho, na čo sa môžete u nás tešiť a okrem iného sa dozviete aj aké sú výhody a prednosti nášho nábytku z vlastnej výroby.

...viac

Opäť sme súťažili o super cenu - 3D návrh

Po poslednej úspešnej súťaži o ergonomickú kancelársku stoličku Calypso na našej facebookovej stránke Rstudio interiérový dizajn a nábytok, sme pre našich fanúšikov opäť vymysleli novú zaujímavú súťaž, ktorá sa vyhodnocovala v júni. Výhra v súťaži bola 3D profesionálny návrh interiéru jednej miestnosti podľa Vašich požiadaviek zdarma.

...viac

Zmodernizované lavice v čakárňach našich nemocníc vďaka R studio

Spoločnosť Svet zdravia nás oslovila s realizáciou generálnej výmeny lavičiek vo všetkých sedemnástich nemocniciach v jej sieti po celom Slovensku. Projekt nových lavičiek vznikol na základe iniciatívy Pekná nemocnica, v rámci ktorej zamestnanci nemocníc navrhli takéto zlepšenie na zútulnenie priestorov nemocničných oddelení a ambulancií.

...viac

Ako sa u nás súťažilo o kvalitnú ergonomickú stoličku

V apríli 2017 sme pre našich fanúšikov na našej Rstudio fb stránke pripravili súťaž o obľúbenú ergonomickú stoličku Calypso vo farbe podľa vlastného výberu. Súťaž sa stretla s obrovským záujmom a tešili sme sa Vašej veľkej účasti.

...viac
Máte nejaké otázky? Nezáväzne nám napíšte.


Sídlo firmy:
Orechová 2053/17
Šaľa 927 01
IČO: 36 283 371
Showroom:
Rybníková 550/14
Trnava 917 01
  033 550 54 82
  rstudio@rstudio.sk

Stále ste sa nerozhodli?
O nás
Referencie
Prečo my?
Ergonómia
Pridajte si nás na našich sieťach a sledujte nás:


Design and coding by Martin Beko. 2017
Nábytok R studio s.r.o.